+38 (098) 11 66 928
+38 (063) 35 37126
+38 (095) 21 80 532
informflora24.com.ua

Для того, щоб оформити замовлення Київ | (Київська область) 578++ Ви можете зателефонувати нашим менеджерам з 9.00 до 18.00. Також Ви маєте можливість зробити замовлення у будь-який час доби, оформивши замовлення на сайті.

Закази в процесі виконання:
3 шт.

Замовлення і доставка квітів Київ - демократичні ціни

Квітковий магазин Flora24.com.ua пропонує на Ваш вибір найкращі букети за самими оптимальними цінами. Ми доставляємо Київ без посередників, що позитивно відображається на критерії «ціна» на нашому сайті.

Флористи компанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів Київ. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букетікомпанії Flora24.com.ua з радістю складуть Ваш букет із самих свіжих квітів. Свіжі квіти закупляються окремо для кожного замовлення, що гарантує Вам свіжий та неповторний букет. Пропонуйте свою комбінацію квітів у букеті

 
альстромерія 11 шт., флізелін
710 грн.
   
хризантема кущова 4 шт., гербера 3 шт., сіточка
499 грн.
   
альстромерія 7 шт., лента
472 грн.
 
 
троянда кущова 7 шт., лента
499 грн.
   
троянда 7 шт., лента, зелень
471 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., сіточка, зелень
564 грн.
 
 
троянда 9 шт., флізелін, зелень
592 грн.
   
троянда 5 шт., хризантема кущова 3 шт., альстромерія 1 шт., флізелін, зелень
619 грн.
   
хризантема кущова 11 шт., лента
733 грн.
 
 
хризантема кущова 9 шт., флізелін, зелень
662 грн.
   
гербера 11 шт., папір, зелень
707 грн.
   
троянда 9 шт., лента
546 грн.
 

Кур’єрська служба компанії Flora24.com.ua готова виконати доставку замовлених Вами квітів Київ вже через 2-3 години після повної оплати замовлення . Оформляйте замовлення з доставкою квітів і вже через короткий проміжок часу ми вручимо його Вашим рідним особисто в руки.

 

 

Хочете зробити сюрприз коханій дівчині? Бажаєте подарувати квіти найкращій дружині на цій планеті? Професійна доставка квітів в Києві дозволить не переживати за те, чи отримає Ваша обраниця свій оригінальний або ж екстраординарний букет. Ви можете бути впевнені в тому, що жоден столичний корок на дорозі не зупинить курєрів, які поспішають порадувати усіх жінок. Ви можете купити і подарувати квіти самотужки. Але чи завжди у Вас є на це час? Чому б не скористатись плюсами, які запропонує доставка квітів Київ вже зараз? Кожен замовник квітів отримає можливість переконатись, що доставка букетів в Києві, не зважаючи на погодні умови і час доби, буде максимально швидкою. Представниці прекрасної статі можуть знаходитись в будь-якому місці столиці – як на Хрещатику, так і в далеких закутках Києва... Вони можуть милуватись теплим сонцем на лавочці або ж сидіти у одному із затишних кафе для того, щоб зігрітись взимку... В будь-якому випадку букет, який Ви замовили у Києві, буде доставлений чітко у вказані терміни. Професіоналів не здивують жодні складнощі і їх не цікавлять деталі ситуації. Вони лише знають, що повинні доставити квіти по вказаній адресі. І зроблять це. В асортименті багато цікавих композицій від професійних флористів, які готові приємно дивувати красунь! Вирішили замовити квіти по Києву, щоб порадувати близьких Вам жінок? Нема нічого легшого! Оберіть квіткову композицію, додайте кілька слів від себе і насолоджуйтесь сервісом європейського зразка, який пропонує компанія.

Доставку квітів Київ - (Київська область) наші кур’єри готові виконати вже через кілька годин після оплати Вами замовлення. Найшвидший і найпростіший спосіб оплати – переказ грошових коштів на картку ПриватБанку. Інші способи оплати можете обрати в розділі «Оплата»